Blog

Sonraki / önceki sayfaya git

Bilgisayar ile Instagram’dan Fotoğraf Paylaşma ve Mesajlaşma Nasıl Yapılır?

Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba 🙂 bu makalemde bilgisayar üzerinden instagram da post paylaşmayı, mesajlaşmayı ve fotoğraf indirmeyi anlatmaya çalışacağım şimdi dilerseniz başlayalım..

İlk önce instagram’a herhangi bir tarayıcı üzerinden giriş yapıyoruz ve ardından bilgisayarınızın klavyesinde bulunan F12 tuşuna basıyoruz.
sizde de bu şekilde geliştirici penceresinin açılması gerekiyor eğer sorun yaşarsanız yorum bölümünden iletişime geçebilirsiniz, ve ardından kırmızı ile işaretlediğimiz butona tıklıyoruz.
şimdi iyi güzel hoşta ne yapıyor bu eleman diyebilirsiniz 🙂 paylaşım yapabilmek için bir kaç ayar daha yapmamız gerekiyor ve dilerseniz anlatıma devam edelim, tekrardan kırmızı ile işaretlediğimiz butona basıyoruz ve bir sonra ki resimde geliştirici penceresi yukardan aşağı ve sağ tarafa taşınmış olacak.
geliştiricİ penceremiz dik ve sağa taşınmış oldu, ben bu şekilde kullanmayı seviyorum dilerseniz biraz kurcalayarak diğer görünümlerede göz atabilirsiniz, Tekrardan kırmızı ile işaretlediğimiz alana tıklıyoruz ve bu seferde instagramı görüntüleme boyutumuz değişecek ve mobil görünümme geçiş yapacağız, artık içerik paylaşma, mesajlaşma veya dilerseniz instagramın tüm özelliklerini kullanabilirsiniz.
ve gördüğümüz üzere mobil görünüm aktif oldu, hikaya paylaşıma mesaj ve fotoğraf paylaşma özelliklerimizde aktif oldular ve makelemizin sonuna geldik, yapamayanlar için ufak bir videoyu’da aşağıya bırakıyorum, daha hoş görülü ve aydınlık yarınlarda görüşmek üzere..